پکیج کامل آموزش رویا بینی آگاهانه

رؤیابینی آگاهانه یا رؤیای روشن (Lucid Dreams)

رؤیای شفاف یا رؤیای آگاهانه یا رؤیابینی آگاهانه به انگلیسی Lucid Dreams به رؤیایی اطلاق می شود که رؤیا بین (شما) در آن از این که در حال رؤیا دیدن هستید آگاه می شوید. در رؤیای شفاف رؤیا بین به صورت آگاهانه و با همان وضوح تصویری که در همین لحظه دارید و با همین قدرت اراده که مثلاً الان یک لیوان آب بنوشید و یا هر کاری انجام دهید خواهید داشت و به طور کلی روی رؤیا کنترل دارید و می توانید صحنه رؤیا را به میل خود تغییر دهید. به همین دلیل بسیاری از فانتزی ها و غیرممکن ها می توانند قابل تجربه باشند. رؤیا شفاف توسط دانشمندان مختلف در زمان های مختلف مورد مطالعه علمی قرار گرفته است و با تمرینات خاصی قابل دسترس می باشد.

فواید:

تا به حال به این نکته توجه کرده اید که چگونه از پله ها بالا و پایین می روید؟ آیا برای این عمل فکر می کنید؟ یا وقتی می خواهید جمله ای را بگویید به تک تک واژه هایش می اندیشید اما وقتی می خواهید به یک زبان دیگر صحبت بکنید به تک تک واژه هایش فکر می کنید دلیل این امر این است که مطلبی که ما در آن تبحر پیدا کرده ایم در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده و اصطلاحاً ملکه ذهن ما شده است و دیگر نیاز برای فکر کردن به آن مسئله در ما وجود ندارد.

رؤیا در کجا دیده می شود؟ در ضمیر ناخودآگاه که ما می توانیم با انجام هر کاری که در رؤیای آگاهانه انجام شود نیاز به تمرین و تکرار را در خود تا درصد قابل ملاحظه ای پایین بیاوریم و اگر یک رؤیابین که به صورت حرفه ای این عمل را انجام می دهد بخواهد مطلبی را آموزش ببیند شاید در یک دهم زمان مورد نیاز برای افراد عادی نیاز داشته باشد.

چه چیز می آموزیم؟

ما در این جا اول به یادآوری رؤیا را یاد می گیریم. شاید افرادی باشند که بگویند ما رؤیا نمی بینیم و اگر هم ببینیم یادمان نمی آید. ما در این قسمت ظرف نهایت یک هفته با تمرینات ساده ای که برای همه قابل اجرا هست برای ذهن شما کاری می کنیم که حداقل بتوانید ۵ دقیقه از رؤیایتان را تعریف کنید و برای همه بلا استثناء قابل اجرا است.

تعبیر رؤیا:

ما با آموزش فرآیند تعبیر رؤیا به صورت علمی برای شما شرایطی را ایجاد می کنیم تا بتوانید حدود ۷۰ % از رؤیایتان را به صورت دقیق تعبیر کنید.

به دست آوردن آگاهی در خواب:

در این بخش با دادن تعلیم های خاصی که کاملاً منشأ علمی دارد شما رؤیابینی آگاهانه را می آموزید و می توانید رؤیای آگاهانه ببینید.

بالابردن انرژی درونی:

در این تمرین شما انرژی درونی خود را به طرز فزاینده ای افزایش داده و هم در رؤیا و هم در بیداری باعث پیشرفت و پیشبرد اهداف شما می شود.

خواب مصنوعی:

در این تمرین هم برای به دست آوردن سلامتی عمومی و هم برای ایجاد بهتر رؤیابینی آگاهانه برای شما فضای مناسب را ایجاد می کنیم.

القاء ذهنی:

در این روش ما یکی از ساده ترین روش های خود هیپنوتیزم را به شما می آموزیم تا بتوانید در هر مسئله ای که در زندگیتان برای شما اهمیت دارد از دیدن رؤیا آگاهانه تا بالا بردن شجاعت درونی استفاده کنید.

 

 

طولانی کردن رؤیا:

افرادی هستند که به صورت مادرزاد رؤیابینی آگاهانه را انجام می دهند ولی به هیچ عنوان نمی توانند زمان رؤیایشان را به انتخاب خود طولانی تر بکنند ولی ما با ارائه تکنیک های بسیار ساده این مسئله را به شما آموزش می دهیم.

مواجه با کابوس ها:

در این روش ما به شما آموزش می دهیم تا بتوانید پیام های کابوس های خود را از کابوس استخراج کرده و یا از دیدن کابوس جلوگیری کنید و یا فضای کابوس را به فضایی خوشایند برای خود تغییر دهید.

هیپنوتیزم رؤیابینی آگاهانه:

در این هیپنوتیزم که به صورت انحصاری برای این پکیج ارائه شده است به طرز خارق العاده ای شما به رؤیابینی آگاهانه نزدیک شده و این مسئله برای شما آسان می شود. این هیپنوتیزم به صورت انحصاری فقط در این پکیج وجود دارد.

کنترل رؤیا:

در این قسمت به شما یاد می دهیم چگونه رؤیا خود را کنترل کرده، فضای رؤیای خود را کنترل کنید و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

ارتباط با ناخودآگاه

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

در این خود هیپنوتیزم  ما برای رسیدن به ذهن ناخودآگاه تلاش می کنیم

همان طور که می دانید  ذهن ناخودآگاه ما قدرت  کنترل ۸۰% اعمال ما را دارد که تقریباً تمام کارهای ما در

ذهن ناخودآگاه ما انجام می شود

در این خود هیپنوتیزم با ایجاد ارتباط مستقیم با ذهن ناخودآگاه تمامی افکار مان را از طریق ناخودآگاه برای

خود آشکار می کنیم و به سادگی به انها دست پیدا می کنیم

شادی درون

سلام خدمت تمام دوستان عزیز

در این خود هیپنوتیزم ما برای رسیدن به شادی درون تلاش می‌کنیم

شادی درون چیست: حتما تا به حال با افرادی که از نظر مالی و موقعیت اجتماعی در وضعیت مناسبی هستند

مواجه شدید که از زندگی خود راضی نیستند یکی از دلایل این اتفاق، ذهن ناخودآگاه این افراد است و اگر به

هرشکلی ما شبیه این افراد هستیم میتوانیم با انجام دادن این خود هیپنوتیزم حس شادکامی در وجود خود را

افزایش دهیم این خود هیپنوتیزم را برای تمامی افرادی که احساس شادمانی ندارند و یا احساس افسردگی

دارند و این احساس بی دلیل بوده یا دلایلی دارد که قابل تغییر میباشد و ما برای آنها می توانیم بکوشیم

توصیه می کنیم بعد از انجام خود هیپنوتیزم شادی درونی در ما بوجود آمده و از  زندگی خود لذت

بیشتری خواهید برد

خواب ارام

سلام خدمت تمام دوستان عزیز در این خود هیپنوتیزم برای رسیدن به یک خواب آرام و دوست داشتنی با هم همراه می‌شویم

در این خود هیپنوتیزم با ایجاد شرایط مناسب برای خواب خوب شبانه به خود کمک می‌ کنیم

و اگر از خواب شبانه خود رضایت نداریم و سخت یا کم می‌خوابیم بعد از چند جلسه انجام این خود هیپنوتیزم به راحتی به خواب خواهیم رفت و از خواب خوب و با کیفیت شبانه لذت می‌بریم

 

تمرین رهایی ذهن (بالا بردن انرژی درونی از بین بردن خاطرات بد )

تمرین رهایی ذهن (بالا بردن انرژی درونی):

آیا تا به حال توجه کرده اید که شما چه موجود قدرتمندی هستید. وقتی خداوند انسان را خلق کرد به خود آفرین گفت. به زبان ساده از خلقت خود نسبت به انسان کاملاً راضی بود و بعد از روح خود به انسان دمید. حالا ببینید ما چه قدرتی در وجود خود داریم. در این تمرین ما با از دست ندادن انرژی درونی خود که بیشتر اوقات آن را هدر می دهیم و در مسیری که دقیقاً آن را نمی خواهیم صرف می کنیم به نتایج نامطلوب می رسیم و بعد از انجام دادن این تمرینات با حفظ انرژی درونی و صرف آن در مسیر دلخواه خود به نتایج عجیبی می رسیم که فقط به خاطر از دست ندادن بیهوده انرژی است و صرف آن در جای دلخواه خودمان است و بعد از یک هفته انجام تمرین به صورت عجیبی به ما پیشنهادهای کاری خوب، زوج مناسب و دلخواه و… برای ما پیش می آید. این تمرین بسیار ساده و کاربردی می باشد و همه در هر سنی می توانند آن را انجام دهند.

یکی دیگر از فواید این تمرین از بین بردن بار خاطرات بد میباشد

خود هیپنوتیزم ترک اعتیاد

خود هیپنوتیزم ترک اعتیاد:

در این خود هیپنوتیزم با ایجاد تنفر درونی نسبت به مواد مخدر از آن ها دوری می کنید نتیجه در این خود هیپنوتیزم منوط به خواست درونی شما نسبت به ترک اعتیاد از طرف شما می باشد ولی برای شخصی که بخواهد ترک این عادت را داشته باشد بسیار مؤثر است و ما به صورت رایگان این خدمت را ارائه می دهیم و یک صلوات در راه خدا کفایت ما را می کند.

خود هیپنوتیزم بالا بردن ایمان درونی

خود هیپنوتیزم بالا بردن ایمان درونی:

ما در هر کاری نیاز بسیار زیادی داریم تا ایمان درونیمان بالا باشد حال چه در اقتصاد چه در امور شخصی. شاید بتوان گفت این خود هیپنوتیزم باعث افزایش اعتماد به نفس می شود ولی با این فرق که اینجا ایمانمان بالا می رود که این مطلب بسیار بالاتر از اعتماد به نفس حساب می شود و شما مثلاً دوست دارید در فلان جلسه موفق شوید یا در درخواست ازدواج که اعلام می کنید جواب مثبت بگیرید و بعد از این خود هیپپنوتیزم شما بهترین خود خواهید شد که شاید خودتان باورتان نشود که با این اعتماد به نفس و با این قدرت صحبت های لازم را انجام داده اید.

ریلکسیشن قدرتمند و کاملا حرفه ای

در این تمرین برای آرامش ذهن، جسم و روح یاد می گیریم  که چگونه ریلکسیشن قدرتمند را انجام دهیم؟

فواید آرامش جسمانی:

شاید تا به حال با طب سوزنی آشنا شده باشید. در طب سوزنی با فشار دادن سوزن در مراکز خاصی در بدن برای رفع گرفتگی های انرژی چی از طریق نادی ها استفاده می کنند. در این روش از ریلکسیشن ما تأثیری مشابه را می گیریم.

رهایی عضلانی:

شاید تا به حال در اثر یک ورزش سنگین بدن شما دچار درد یا گرفتگی عضلانی و بی حالی شده باشد که این تمرین می تواند به راحتی آن را درمان کند. اگر بعد از خواب شبانه احساس خستگی می کنید یا در طول روز خیلی سریع دچار خستگی می شوید این تمرین به شما کمک فاحشی می کند. هر ۱۰ دقیقه انجام دادن این تمرین معادل است با یک ساعت خواب به صورت عادی. این تمرین به طور کاملاً عجیبی بعضی از بیماری ها را درمان می کند مثل دردهای گردشی. افرادی که یک دردی از دست به پا و از این پا به سر و خلاصه درد در بدن آن ها می چرخد.

بیماری با منشأ نامعلوم:

وقتی پیش هر پزشکی مراجعه کرده و پزشکان به سلامتی شما رأی می دهند و شما بیمارید این تکنیک پیشرفته می تواند تا حدود ۵۰ % به شما کمک کند.

گرفتگی عصبی عضلانی:

باعث باز شدن و رفع گرفتگی می گردد.